fbpx
 

Park Legend może zostać Zimową Gwiazdą Portalu TRAVELIST

Park Legend może zostać Zimową Gwiazdą Portalu TRAVELIST

 

Park Legend  został nominowany do tytułu Zimowej Gwiazdy polskiego portalu TRAVELIST. Zdobycie tytułu jest w rękach głosujących.

 

TRAVELIST to dość unikatowe przedsięwzięcie na polskim rynku, które łączy funkcję klasycznego serwisu rezerwacyjnego z magazynem podróżniczym. Ma 6 milionów zarejestrowanych użytkowników i co roku ogłasza konkursy dla czytelników na najciekawsze destynacje turystyczne. Podczas tegorocznej edycji zimowej, czytelnicy mogą głosować na najlepsze atrakcje w czterech kategoriach. W każdej z nich eksperci wytypowali po 10 nominacji. Świętokrzyski Park Legend startuje w kategorii „Najlepsza atrakcja sezonu” i walczy z tak mocną konkurencją jak park wodny Suntago, Orientarium w Łodzi czy Termami Chochołowskimi.

– Konkurencja jest mocna, ale z drugiej miło znaleźć się w aż tak prestiżowym gronie, super znanych obiektów. Liczymy na głosy naszych turystów, ale też prosimy o głosy czytelników Echa Dnia – mówi dyrektor Parku Legend, Małgorzata Wilk – Grzywna. 

Jak bezpłatnie głosować?

Głosować może każdy i jest ono bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę https://promocje.travelist.pl/zimowe-gwiazdy-travelist-2024?fbclid=IwAR2HqfvKdzpxYdJ0_K5kUXEubMr6ClRTHL-qj7Geu4mm9U_g3GxCZB40h-c.

 Tam można znaleźć te wszystkie cztery kategorie i w jednej z nich PARK LEGEND.  W każdej z 4 kategorii możesz oddać tylko 1 głos. Żeby głosowanie było ważne, nie można zagłosować tylko w jednej kategorii, tylko na PARK Legend, ale także na jakąś atrakcję z pozostałych atrakcji. Dodatkowo, każdy kto zostawi swoje dane, może wygrać voucher na turystyczny wyjazd. Można też nie zostawiać swoich danych i głosować anonimowo, ale wówczas głosujący nie bierze udziału w losowaniu nagród. Co najważniejsze głosowanie na stronie internetowej jest całkowicie bezpłatne. Głos można oddać do 11 lutego do godziny 23:59.